Abdullahi Shehu

Abdullahi Shehu Bursaspor Ayrılığına İlişkin Açıklama Yaptı

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibi ile görüşme yapmadığını söyleyen Abdullahi Shehu, sürece ilişkin açıklama yaptı. Kendini isteyen kulüpler olmasına rağmen beklediğini belirten oyuncu, kendi için ayrılık vaktinin geldiğini belirtti. Yeşil beyazlı taraftarların gidişine üzüleceklerini bildiğini ifade eden futbolcu, onlara da ayrıca teşekkür dileklerinde bulundu.

Bursaspor Futbol A Takım oyuncularından olan Abdullahi Shehu, yeni sözleşme için yeşil beyazlı kulüple görüşme yapmadığını belirtti. Bazı kulüplerden istek gelmesine rağmen beklediğini ifade eden oyuncu, kendi için ayrılık vaktinin ise geldiğini söyledi.

Bursaspor taraftarının ise gidişi ile ilgili üzüntü duyduklarını gördüğünü söyleyerek, onlara da ayrıca çok teşekkür dileklerinde bulundu.

Sözleşmesi her ne kadar sona ermiş olsa da, yeşil beyazlı kulüpten teklif beklediğini söyleyen Shehu, beklediği geri dönüşü ise alamadığını açıkladı.

Teklif Bekledim ama Gelmedi

Yönetime şans verdiğini belirten 27 yaşındaki Nijeryalı oyuncu, finansal durumu bildiği için de kulübe de her zaman yardımcı olmaya çalıştığını ekledi. Hiçbir zaman yakınmadığını ve onları da zorlamadığını söyleyen oyuncu, bunları da söylemek zorunda olduğunu söyledi. Ve yeşil beyazlı taraftarın kendi gidişiyle ilgili üzüntü duyduğunu gördüğünü ekledi.

60 kez yeşil beyazlı formayı giyen oyuncu, 5 gole de adını yazdırmıştı.

Güncel Yazılar