Abdullahi Shehu

Abdullahi Shehu Gündemi Değerlendirdi

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibinde forma terleten başarılı futbolcu Abdullahi Shehu, sürece ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Takım olarak bu süreci hep beraber atlatmaya çalıştıklarını söyleyen sporcu, herkesin hazır olduğunu ve futbola geri dönmek istediğini ekledi.

Bursaspor ekibinde forma terleten Abdullahi Shehu, koronavirüs gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Takım olarak bu süreci hep beraber atlatmaya çalıştıklarına da değinen futbolcu, herkesin hazır olduğunu da belirtti.

Ligin 29’uncu haftasında deplasman mücadelesinde Keçiörengücü ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor ekibi, maçın hazırlıklarına da başladı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde antrenmanlarına başlayan yeşil beyazlılar, ikinci kampına ise devam ediyor.

Meydan Okumalara Hazırız

Başarılı orta saha mevki oyuncusu, çok zor bir periyot olduğunu belirterek, bir sporcu için 2 ay hiçbir şey yapmadan durmanın kolay olmadığını ifade etti. 27 yaşındaki Abdullahi Shehu, tüm zorluklara ve meydan okumalara da beraber hazırlandıklarını söyledi.

Taraftarın da kendilerini desteklemeye devam etmelerini isteyen Shehu, oyuncular olarak burada olduklarını ve hedefi de bildiklerine dikkat çekti. Hedef için de hep birlikte çalıştıklarını söyleyen sporcu, Bursaspor ekibinin Süper Lig’e dönmek zorunda olduğunu da bildiklerinin altını çizdi. Bu hedefe de ancak taraftarlar ve oyuncular ile birlik olarak ulaşılabileceğini vurguladı.

Güncel Yazılar