Barış Ermiş

TOFAŞ Oyuncusu Barış Ermiş Evde Kal Çağrısı Yaptı

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor. Bu süreçte spor kulüpleri de ciddi anlamda zorlu bir süreçten geçiyor. Tüm liglerin süresiz olarak ertelendiği ülkemizde, sporcuların ve kulüplerin de salgına tedbir amaçlı olunması için evde kal çağrıları devam ediyor. Evde kal çağrılarına destek veren sporcular ve kulüpler ise, bu paylaşımlarını ve mesajlarını sosyal medya paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşıyorlar.

ING Basketbol Süper Lig ekiplerinden olan TOFAŞ Basketbol Takımı’nın tecrübeli oyuncularından biri olan Barış Ermiş de, bu sürece katkı sağlayan isimlerden biri olarak destek olmaya devam ediyor. Ailesiyle beraber evinde kalan Ermiş, evde kal çağrısını ise takipçileri ile farklı bir şekilde dile getiriyor. Öncesinde çocukları ile beraber yapmış oldukları antrenmanların videolarını paylaşarak bu sürece destek olduğunu sunan mavi yeşilli basketbolcu, şimdi ise farklı bir video ile evde kal çağrısına destek oldu.

Keyifli Evde Kal Çağrısı

Mutfağını sembolik bir kafeye çeviren Barış Ermiş, bu görüntüleri ise video ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Evde kal çağrılarına bu şekilde keyifli bir görüntü ile destek çıkan basketbolcu, örnek bir davranışa da imza atarak takipçilerini bir nebze de olsa keyiflendirmeyi başardı.