İbrahim Üzülmez

BB Erzurumspor Mücadelesi Öncesinde Üzülmez’den Açıklama Geldi

TFF 1’inci Lig ekiplerinde son derece iddiaya sahip olan Bursaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, cezaları sebebiyle Büyükşehir Belediye Erzurumspor müsabakasında forma giyemeyecek olan oyuncuları ile ilgili açıklama yaptı. Boşlukları dolduracaklarının altını çizen teknik adam, oyun sürecinde sürprizler olabileceğine dair de çarpıcı iddialarda bulundu.

TFF 1’inci Lig ekipleri arasında yer alan Bursaspor ekibinde, Büyükşehir Belediye Erzurumspor mücadelesinde cezalar sebebiyle forma giyemeyecek oyuncular olacak. Konuya ilişkin açıklama yapan Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, bu eksiklerin de doldurulacağının altını çizerek, sürprizler olabileceğini belirtti.

3 Puanı Almak Çok Önemliydi

Lig sürecinin 23’üncü haftasında Erzurum ekibine konuk olacak yeşil beyazlı kulüp, yoğun bir idman temposu ile çalışmalarını sürdürüyor. Oyuna yönelik hazırlık çalışmalarının öncesinde açıklama yapan Üzülmez ise, Adana Demirspor ekibi ile olan mücadeleden galip ayrılmanın ve 3 puanın takım için son derece önemli olduğunun dikkatini çekti.

Adana ekibi ile olan müsabakanın, sezonun en önemli oyunlarından da biri olduğunun altını çizen tecrübeli teknik adam, BB Erzurumspor ile olacak deplasman mücadelesinde de aynı tutumu ve çabayı göstermeleri gerektiğini özellikle vurguladı.