İbrahim Üzülmez

Boluspor Müsabakasının Ardından 2 Futbolcu İçin Süresiz Kadro Dışı Kararı

TFF 1’inci Lig ekiplerinden olan Bursaspor ekibinde 2 futbolcu için süresiz olarak kadro dışı kararı verildi. Boluspor müsabakasının ardından verilen karar yeşil beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez’den geldi. Teknik adam, kadroda yer alan Özer Hurmacı ve Anıl Karaer için kadro dışı kararı verdiğini bildirdi.

TFF 1’inci Lig’de yer alan iddialı ekiplerden biri olan Bursaspor ekibinde 2 futbolcu için süresiz olarak kadro dışı kararı verildi. Kararı veren, takımın tecrübeli teknik adamı İbrahim Üzülmez oldu. Hem Özer Hurmacı hem de Anıl Karaer için verilen bu karar, Boluspor ile olan ve berabere sonuçlanan müsabakanın hemen arkasından geldi.

Kararı Mestan Yönetimi De Onayladı

Boluspor ile berabere kalan Bursa ekibinde, son dakika gelişmesi yaşandı. Takımın tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, müsabakanın hemen sonrasında iki oyuncusu için süresiz bir şekilde kadrodan çıkartılmasına karar verdi. Oyuncular için verilen karar, Mestan yönetimi tarafından da onaylandı.

Alınan beraberliğin etkili olduğu kararda, ligin son 6 mücadelesinden hemen önce, 46 yaşında olan tecrübeli teknik hoca Üzülmez’in verdiği karar ise ciddi anlamda yankıya sebep oldu.