Burak Kapacak

Burak Kapacak İçin Süper Lig Ekipleri Devreye Girdi

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Burak Kapacak için Süper Lig ekipleri devreye girmeye başladı. Edinilen son bilgilere göre yeşil beyazlı oyuncuya Fenerbahçe talip oldu. Milli futbolcu için sarı lacivertli kulüpten teklif geldiği de öğrenildi.

Türkiye’de futbol liglerinin sonuna gelinirken, yeni sezon hazırlıklarında da ciddi anlamda hızlanma yaşanıyor. Süper Lig’de sona eren ligin ardından, Fenerbahçe de iddialı bir kadro kurmanın çalışmalarını sürdürüyor.

Bu süreçte mali bakımdan sıkıntıların yaşanması nedeniyle de spor kulüpleri daha çok düşük maliyetli isimlere yöneliyor. Ekonomik krizin ciddi oranda yaşandığı Fenerbahçe’de de TFF 1. Lig isimlerine yönelme yaşandı.

Bonservis Karşılığında 2 Futbolcu

Bursaspor Kulübü’nde forma terleten Burak Kapacak için devreye giren Sarı Kanarya, başarılı sporcu için teklifini de resmen gönderdi. Öte yandan Trabzonspor ve Galatasaray gibi kulüplerin de transfer listesinde yer alan Kapacak için, Bursaspor’a da 2 futbolcunun önerildiği bilgisi edinildi.

21 yaşında olan Burak Kapacak’ın bonservis bedeline karşılık olarak, Belçika’nın Westerlo ekibinde kiralık forma giyen Barış Alıcı ve bir genç isim daha teklif edildi. Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan’ın ise, Fenerbahçe’nin bu teklifine ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

Güncel Yazılar