Burak Kapacak

Burak Kapacak Transfer Listelerinin Gündemi Oldu

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibinin başarılı futbolcusu Burak Kapacak için Süper Lig ekipleri devreye girdi. Fenerbahçe ekibi başta olurken, çok sayıda ekibin genç oyuncuyu kadrosunda görmek istediği öğrenildi. Yeşil beyazlı yönetim ise koronavirüs sebebiyle sporcunun düşük bedelle satılacağı ihtimali gereği transfere sıcak bakmıyor.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibinde forma terleten genç sporcu Burak Kapacak, Süper Lig ekiplerinin gözdesi oldu. Çok sayıda kulübün transfer listesinde adı geçen oyuncuyu kadrosuna dahil etmek isteyenler arasında ise ilk sırada Fenerbahçe geliyor. Fakat koronavirüs nedeniyle transfer piyasasında da yaşanan mali kriz, Bursaspor yönetiminin transfere sıcak bakmamasına neden oluyor. Düşük bedelle satılma ihtimali sebebiyle de sporcunun ayrılmasına sıcak bakılmadığı bilgisi edinildi.

Fenerbahçe Ve Trabzonspor Peşinde

Bursaspor ekibinde geçmişte teknik direktör olarak da görev almış olan Paul Le Guen de, genç oyuncuyu bu süreçte yakın takibe alanlardan biri oldu. Fakat tecrübeli teknik adam, yeşil beyazlılarda yalnızca Kapacak’ı değil, Ali Akman ve Ramazan Keskin için de teklifte bulunmaya hazırlanıyor.

Dört büyüklerden biri olan Fenerbahçe yönetiminin de dikkatini çeken genç sporcu için ise, yeşil beyazlı kulübe sarı kanaryadan haber gönderildi. Öte yandan sporcunun peşinde olan diğer bir Süper Lig ekibinin de Trabzonspor olduğu öğrenildi.

Güncel Yazılar