Bursa Büyükşehir Belediyespor

Bursa’nın Gurur Kaynağı 4 Galibiyetle Masa Tenisi Ekibi Oldu

Türkiye Kadınlar Masa Tenisi Süper Ligi’nde mücadele veren Bursa Büyükşehir Belediyespor ekibi, dört maçından da zaferle dönerek büyük bir başarı sağladı. Bursa’nın gururu olan ekip, beşinci etap maçlarından büyük bir galibiyet serisi edinmiş oldu.

Bursa Büyükşehir Belediyespor ekibi, Türkiye Kadınlar Masa Tenisi Süper Ligi’nin beşinci etap maçlarında büyük bir zafere imza attı. 4 mücadeleyi de galibiyetle atlatan Bursa ekibi, şehrin de gurur kaynağı oldu.

Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi beşinci etap play-off maçları, Antalya’da tamamlandı. Müsabakalar, Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Antalya’daki Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’ndan oynanan maçlarda, Bursa temsilcisi ekip ise büyük bir başarı edindi.

Puanını 17’ye Yükseltti

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, turnuvanın ilk gününde Adana MTİ takımını 4-1 skorla mağlup etmeyi başardı. Yine aynı gün İstanbul BŞB takımını da 4-0 sonuçla yenilgiye uğrattı.

İkinci gün maçlarında ise Trabzonspor ekibi ile karşılaşan ekip, Karadeniz temsilcisini 4-0 skorla yenilgiye uğrattı. Ardından ise Bu Piliç ekibini 4-1 mağlup etti.

Yeşil beyazlı ekip, 4 maçtan da galibiyetle ayrılarak, play-off grubunda puanını ise 17’ye yükseltmeyi başardı. Süper Lig altıncı etap maçları ise 2-3 Mayıs tarihlerinde, İstanbul’da oynanacak.