Bursaspor

Bursapor’un Golcü İsmi Yeşil Sahalara İnerek Çalışmalara Başladı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de de 19 Mart günü alınan kararla tüm ligler süresiz olarak askıya alınmıştı. Bu kararın ardından ise spor kulüpleri, toplu antrenman yapmamıştı. Tüm sporcuların evlerinde bireysel çalıştığı süreçte, evdeki ekipmanların ve antrenmanın da yetersizliği çok konuşuluyordu.

Liglerin net olarak ne zaman başlayacağına ilişkin henüz net bir bilgi söz konusu değil. Fakat Türkiye Futbol Federasyonu tarafından verilen karara göre maçların 12 Haziran’da başlaması yüksek bir ihtimal.

Türkiye’de salgının da kontrol edilebilir düzeyde olmasının, bu karardaki önemi son derece büyük.

TFF tarafından yapılacak net bir açıklamayı bekleyen spor kulüpleri ise bu süreçte ne yapacağını pek bilmiyor vaziyetteler. TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor Futbol A Takım oyuncularından olan Ukraynalı Yevgen Seleznov’un sahalarda bireysel antrenmanlara başlaması ise bir ışık yaktı.

Futbola Duyduğu Özlem Fotoğraflara Yansıdı

Artık pek çok spor kulübü, takımlarının antrenman günlerini açıklarken, Bursaspor ekibinde de başarılı golcünün sahalarda görülmesi heyecana neden oldu.

Bursaspor ekibinin başarılı sporcusu ise Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bireysel olarak çalışmalarına başladı.

‘Yeniden Zirveye’ sloganı ile yeşil beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan görüntüde, 34 yaşındaki golcünün yeşil sahalarda çalıştığı görüldü. Seleznov’un topa duyduğu istek ise keyifli karelere neden oldu.