Bursaspor

Bursaspor Adana Demirspor Maçı Öncesinde Büyük Sürpriz

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig’e yükselmek için zorlu Play-Off mücadelesine çıkacak olan Bursaspor, bu akşam yaşanacak Adana Demirspor maçının hazırlıklarını yaptı. Saat 21:002de oynanacak yarı final ilk maçı öncesinde yeşil beyazlı tarafta yaşanan gelişme ise dikkatleri üzerine topladı. Nefesleri kesecek mücadele için dev ekran jesti ise Teksas Grup’tan geldi.

TFF 1. Lig’in tamamlanmasının ardından, Süper Lig’e doğrudan yükselen ilk takım şampiyon Hatayspor olmuştu. Ardından ise Ümraniyespor galibiyeti ile ikinci basamakta kalan ve ligi bu şekilde tamamlayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor gelmişti.

Süper Lig’e yükselme yolunda en önemli diğer iki takım ise Adana Demirspor ve Bursaspor oldu. Bu akşam saat 21:00’de yaşanacak Play-Off mücadelesinde yeşil beyazlıların hattında ise gelişme yaşandı.

Duruma ilişkin açıklama yapan Teksas Grubu, Timsah Arena’nın Doğu Maraton Tribünü arkasındaki Bursastore önüne taraftarlar için dev ekran kuruluacağını belirtti.

Takıma Tam Destek

Maske ve sosyal mesafe kuralları kapsamında, sahada galibiyet için ter dökecek Bursasporlulara, stat dışındaki tezahüratlarla da tam destek verilmiş olacak.

Bu akşam saat 21:00’de oynanacak Adana Demirspor ve Bursaspor Play-Off yarı final mücadelesinin ilk maçında, yeşil beyazlı taraftarlar da bu şekilde takımına destek olmuş olacaklar.

Güncel Yazılar