bursaspor

Bursaspor Altay Maçına Sıkı Bir Şekilde Hazırlanıyor

TFF 1’inci Lig’de Altayspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor, müsabakanın hazırlıklarına başladı. 27 Şubat Perşembe günü sahasında kendi evinde Altay ekibini ağırlayacak olan yeşil beyazlı kulübün oyuncusu Abdullahi Shehu ise açıklama yaptı.

TFF 1’inci Lig’in iddialı ekiplerinden olan Bursaspor, 27 Şubat Perşembe günü kendi evinde konuk edeceği Altay maçının hazırlıklarına başladı. Konuya ilişkin açıklama sie yeşil beyazlı kulübün oyuncusu Shehu’dan geldi. Şampiyon olarak Süper Lig’e yükselmeyi hedeflediklerini belirten sporcu, kontrat konusunun da zamanı gelindiğinde konuşulacağına dikkat çekerek, “Şu an hedefimize odaklanmalıyız” ifadelerini kullandı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde çalışmalarına devam edilen müsabaka öncesnde açıklama yapan Nijeryalı oyuncu, 2-1 skorla Erzurum yenilgisine de değindi.

Çalışarak daha iyi sonuçlar almak istiyoruz”

BB Erzurumspor ekibi ile oynanan maçta savaştıklarının da altını çizen başarılı sporcu, futbolda bu tarz sonuçların olacağına da dikkat çekti. Bu durumdan mutlu olmadıklarını da belirten oyuncu, “Çalışarak daha iyi sonuçlar almak istiyoruz” dedi.

Kart cezalarının artmasına ilişkin de değerlendirme yapan Shehu, hiçbir oyuncunun sahaya kart görmek için çıkmadığını da ayrıca belirtti.