Bursaspor

Bursaspor Amatör Oyuncularıyla İle Dikkat Çekiyor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nün genç oyuncusu Tuğbey için spor kulüpleri sıraya girdi. Edinilen bilgilere göre 17 yaşındaki başarılı oyuncuyu, Süper Lig devlerinden Fenerbahçe de istedi.

TFF 1. Lig temsilcilerinden olan Bursaspor Kulübü’nün genç oyuncusu Tuğbey için Süper Lig ekibi Fenerbahçe de devreye girdi. Edinilen bilgilere göre 17 yaşındaki yeşil beyazlı oyuncuyu sarı lacivertli kulübün sportif direktörü olan Emre Belözoğlu istedi. Tecrübeli futbolcunun söz konusu transfere yatırım gözüyle baktığı ifade edildi.

Orta saha mevkide top koşturan 17 yaşındaki oyuncu, genç yaşına rağmen U19 Milli Takımı’nda forma terleterek büyük bir başarıya imza atmasıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Fenerbahçe’nin de istemekte olduğu genç yeteneğin yanı sıra 9 oyuncu için de Süper Lig ve 1. Lig kulüplerinden teklifler yağdığı öğrenildi.

Mesut Mestan’ın Sözü Gündemde

Yeni Karamanspor’dan Vakıfköy’e 2015 yılında transfer edilen Tuğbey ile Bursaspor Kulübü’nün de gelecek süreçte profesyonel bir sözleşmeye imza atacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan yeşil beyazlı kulüpte, 9 oyuncunun daha Süper Lig ve 1. Lig kulüplerinden teklifler aldığı iddiası ortaya atıldı. Amatör oyuncuların ailelelerinin de, Mesut Mestan’ın profesyonel sözleşme sözü verdiği için çağrısını beklediği bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar