Bursaspor Antalyaspor Maçına Hazırlanıyor

Bursaspor, 12 Ocak Salı günü Antalyaspor ile karşılaşacak. Ziraat Türkiye Kupası son 16 Turu maçı hazırlıklarına devam ediyor. Yeşil beyazlı takım, 8 Ocak 2020 Cuma günü taktik ağırlıklı çalışmalar yaptı. Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçı hazırlıklarına devam etmekte. Yeşil beyazlı takım taktik ağırlıklı çalışmalarına son gaz devam ediyor. Bursaspor kendi sahasında, kendi evinde Fraport TAV Antalyaspor ile karşılaşacak.

3 günlük bir izinden sonra Bursaspor oyuncuları Salı gününe tam gaz hazırlanmaya devam ediyor. 3 günlük ara ve dinlenme sonrasında eski formunu hızlı bir şekilde kazanan oyuncular Akdeniz ekibini yenmek ve Ziraat Türkiye Kupası’nda zirveye doğru ilerlemek istiyor.

Yeşil beyazlı ekip yaptığı 3 maçta da iyi bir performans sergileyerek son 16 turu maçlarına çıkmaya hak kazanmıştı.

Yeşil Beyazlı Takımın Taktik Çalışmaları

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçı hazırlıklarına devam etmekte. Yeşil beyazlı takım taktik ağırlıklı çalışmalarına son gaz devam ediyor. Bursaspor kendi sahasında Fraport TAV Antalyaspor ile karşılaşacak.

Bu maçın hazırlıklarına ise 8 Ocak Cuma günü başlayan Bursaspor antrenmanında taktik çalışmaya özen gösterdi. Teknik direktör Mustafa Er gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 20 dakika kadar devam etti.

Isınma ve koordinasyon hareketleri ile başlayan antrenman, dar alanda pas pres çalışmaları ile son buldu. Antrenmanın son bölümünde ise taktik çalışmaları yaptı. Yeşil beyazlı ekip, Akdeniz ekibinin karşısında sürpriz istemediği için hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam etti.

Hafta sonu boyunca da antrenmanlarına devam edecek olan Bursaspor karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmak istiyor.

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleşecek olan karşılaşma 12 Ocak Salı günü 15.45’de başlayacak.

Bursaspor’un Durumu Nedir?

Bursaspor Ziraat Türkiye Kupası’nda şimdiye kadar 3 maç oynadı ve 4. Maçını Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacak. Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçı hazırlıklarını ciddi bir şekilde sürdürüyor.

Galibiyet serisine devam ederek bir üst tura çıkmayı planlayan yeşil beyazlı takım 12 Ocak Salı günü 15.45’de Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacak.  Oynadığı üç maçtan da galibiyet ile ayrılan Yeşil beyazlı takımın şimdiye kadar oynadığı maçlar;

15 Aralık 2020 Göztepe: 4 – Bursaspor: 5

14 Kasım 2020 Bursaspor: 1 – 1922 Konyaspor: 0

4 Kasım 2020 Bursaspor: 1 – Karşıyaka: 1