Bursaspor

Bursaspor Antrenmanında Sürpriz İsim Aykut Akgün Oldu

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile çalışmaya devam ediyor. Yeşil beyazlılarda Başkan Mesut Mestan yönetimi tarafından 1 sene daha anlaşması uzatılan Aykut Akgün de yeni sezon hazırlıklarında ilk idmanına çıktı.

TFF 1. Lig’in iddialı ekiplerinden biri olan Bursaspor Kulübü yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma programı ile devam ediyor. Gelecek sezonda hedefindeki Süper Lig’e ulaşmayı amaçlayan yeşil beyazlılar, bu kez işini ise şansa bırakmama konusunda ısrarlı görünüyor.

Çalışmalarını sıkı bir antrenman temposu ile Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde sürdüren Bursaspor ekibinin antrenmanında ise sürpriz isim yer aldı.

Başkan Mesut Mestan yönetiminin kararıyla 1 yıl daha sözleşmesi uzatılan Aykut Akgün, ilk antrenmanına dün itibariyle çıkmış oldu.

Düz Koşu Yaptı

Yeşil beyazlı kulüple opsiyonlu sözleşmesi olan sporcunun, anlaşmasının 1 yıl daha uzatılmasına karar verilmişti. İlk antrenmanına çıkan milli oyuncu, ilk idmanında ise öncelikli olarak düz koşu yaptı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde karantina kampına katılmış olan 33 yaşındaki Bursasporlu sporcu,  düz koşu ile ilk çalışmasını ise tamamlamış oldu.

Yeşil beyazlı takımın deneyimli stoper ve ön libero mevki oyuncusu, yeni sezonda da timsahlar için mücadele etmeye devam edecek.

Güncel Yazılar