Bursaspor

Bursaspor Antrenmanlarına Devam Ediyor

Koronavirüs nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından, Türkiye’de liglere tekrar başlanma kararı alındı. Süper Lig’e 12 Haziran günü başlama kararı verilirken, TFF 1. Lig’de ise maçlar 19 Haziran itibariyle başlamış olacak.

TFF 1. Lig’de mücadele veren ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Bursaspor ekibi, hafta sonu yaşanan sokağa çıkma yasağına rağmen çalışmalara devam etti.

19 Haziran günü başlayacak olan liglere başlayacak olan TFF 1. Lig ekibi Bursaspor, şampiyonluk için kalan mücadeleleri oynamak için antrenman çalışmalarına devam ediyor. Yeşil beyazlılar, yoğun bir idman temposu ile çalışmalarını sürdürürken, futbolcular da bu süreçte kaybettikleri kondisyonu tekrar kazanmaya çaba sarf ediyorlar.

Serdar Özkan Ve Özer Hurmacı Dikkat Çekti

19 Mart günü süresiz olarak askıya alınan ligler sürecinde, takım olarak yapılamayan antrenmanlar, sporcuların da bu süreçte bazı sorunlar yaşamasına neden oldu. Yoğun maç programında sakatlık endişesi ile burun buruna gelen futbolcular, maçlar başlayana kadar da kondisyonlarını eski haline getirmek için çalışıyorlar.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bu sabah ki antrenmanın ardından kondisyon aletleri ile güç depolayan yeşil  beyazlılarda Serdar Özkan ve Özer Hurmacı ise dikkat çekti.

Süpürgeye benzeyen aletleri bellerine bağlayarak koşan Serdar Özkan ve Özer Hurmacı ikilisinin, espri yaptığı da öğrenildi. Sezon sonunda da ligi bu şekilde süpüreceklerini söyleyen sporcular, hırslı antrenmanlarını ise başarıyla tamamladılar.

Güncel Yazılar