Bursaspor

Bursaspor Antrenmanlarında Taktik Ağırlıklı Çalışıyor

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve yeni sezonda Süper Lig’i hedef alan Bursaspor Kulübü, antrenmanlarına yoğun bir çalışma temposu ile devam ediyor.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sıkı bir çalışma süreci ile sürdürüyor. Özlüce İbrahim Yazıcı  Tesisleri’nde sıkı bir antrenman programından geçen yeşil beyazlı takım, yeni sezonda ise doğrudan Süper Lig’i hedef ediniyor.

Antrenmanları ile güç depolayan Bursa ekibi, çalışmalarını ise tecrübeli Teknik Direktör Mustafa Er gözetiminde gerçekleştirdi.

Yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika süren idmanda özellikle kondisyon hareketlerine ağırlık verildiği bilgisi edinildi.

İlk Maç Timsah Arena’da Adana Demirspor’a Karşı

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Mustafa Er yönetiminde çalışan yeşil beyazlılar, ayrıca pas çalışmalarına da antrenman sürecinde ayrı bir önem verdi.

Antrenmanın son bölümünde taktik çalıştığı öğrenilen Bursaspor ekibinde, teknik adamın da deneyimli isimler ve gençlerden oluşan bir harman yapmak için uğraşı verdiği belirtildi.

Ligin ilk maçını 13 Eylül Pazar günü saat 16:30’da Adana Demirspor Kulübü’ne karşı oynayacak olan Bursaspor ekibi, ilk maçını ise kendi evinde oynayacak.

Timsah Arena’da Adana Demirspor ekibi ile kozlarını paylaşacak olan yeşil beyazlı ekip, bu maç için özellikle de taktik ağırlıklı çalışmaya devam edecek.

Güncel Yazılar