Bursaspor

Bursaspor Aranın Ardından İlk Kamp Tarihini Belirledi

TFF 1. Lig heyecanının tamamlanmasının ardından, gelecek sezon için hazırlıkların devam ettiği dönemde, Bursaspor Kulübü tatilin sonuna geldi. Yeşil beyazlılar verilen aranın ardından top başı yapacakları günü belirledi. Edinilen bilgilere göre Konyaspor ekibi 12 Ağustos Çarşamba günü antrenman için toplanacaklar.

TFF 1. Lig heyecanının sona ermesinin ardından bir süredir tatile çıkan spor kulüpleri için tatil planlarının sonuna gelindi. Play-Off yarı final mücadelesinde ilk maçta Adana Demirspor Kulübü ile kozlarını paylaşan yeşil beyazlılar, rövanş maçı olan deplasman mücadelesinden ise yenilgi alarak ayrılmıştı.

Süper Lig hayalleri suya düşen ve gelecek yıla kalan Bursaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıkları için ise çalışmalarına başladı.

Antrenör Musa Öztürk Çalıştıracak

Zorlu geçen lig döneminin ardından tatile ayrılan Bursa temsilcisi, top başı yapacağı tarihi de resmen belirledi. Edinilen bilgilere göre yeşil beyazlılar tatil sonrası gelecek sezon hazırlıklarına 12 Ağustos Çarşamba günü itibariyle başlayacak.

Teknik Direktör İrfan Buz’un kulüpten istifa etmesinin ardından ise hocasız kalan yeşil beyazlıların, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ndeki çalışmalarına, Antrenör Musa Öztürk’ün katılacağı öğrenildi.

İlk kampını tesislerde yapacak olan Bursaspor ekibinde, altyapının ağırlıklı olduğu 30’a yakın geniş bir futbolcu kadrosu bulunacak.

Güncel Yazılar