Ozan İpek

Bursaspor Efsanesi Ozan İpek’ten İtiraflar Geldi

Şimdilerde TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nün efsane oyuncularından olan Ozan İpek’in ayrılışına ilişkin açıklama yaptı.

Alt lige düşen ve geçmiş zamanda Süper Lig’de mücadele ederek şampiyonluk sevinci yaşayan Bursaspor ekibinin, o zamanki efsane oyuncusu önemli açıklamalarda bulundu.

Süper Lig şampiyonu kadrosunda forma giyen en önemli futbolculardan biri olan Ozan İpek, A Milli olduğunda da kadro dışında kaldığını belirtti. Bu süreçte sevmediği kişinin elini sıkmadığında da ayrılığın başladığına dikkat çekti.

Başarılı futbolcu, İbrahim Yazıcı’nın ise kulübü fabrika gibi yönettiğini itiraf ederek, sonrasında saçmalıkların yaşanmaya başladığını da belirtti.

Beşiktaş Galibiyeti Çok Önemliydi

Sosyal medya üzerinden programa katılım sağlayan Ozan İpek, Bursaspor günlerine dair bilinmeyenleri tek tek anlattı. Şampiyonluk döneminde ne yaptıklarının farkına da geç vardıklarını söyleyen sporcu, başarıyı da sonradan andıklarını ifade etti. Bunu da çok çabuk tükettiklerini ve şimdilerde de hayale gelmeyecek bir ligde mücadele verildiğini söyledi.

Şampiyonluğun 100 yıl sonra dahi anlatılacağına dikkat çeken sporcu, o dönemin en önemli maçının da Beşiktaş maçı olduğunun altını çizdi. O mücadelede galibiyet yaşanmamış olsaydı da, Fenerbahçe’nin maçının kazanılmasının bir anlamının olmayacağını özellikle belirtti.

Yeşil beyazlı forma ile bir yıldız haline gelen İpek, Fenerbahçe’ye karşı da büyük bir geri dönüş yaşandığını ifade etti. En çok adım atamayacak hale geldiği maçın ise Denizlispor mücadelesi olduğunu itiraf etti.

Güncel Yazılar