Bursaspor

Bursaspor Ekibi Antrenmanlarına Devam Ediyor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü Futbol A Takım Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, topbaşı tarihinin 4 Mayıs olduğunun açıklamasını yapmıştı.

 

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle dünyada spor faaliyetleri neredeyse durma noktasına geldi. Bu süreçte Türkiye de 19 Mart itibariyle liglerin süresiz askıya alınmasına karar vermişti.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir de bu anlamda merak edilen sorunun cevabını verdi. Liglerin 12 Haziran günü başlayacağının bildirilmesi üzerine spor kulüpleri de takım antrenmanlarının başlaması için plan yapmaya başladı.

 

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü Futbol A Takım Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez de takımın topbaşı tarihini açıklamıştı.

 

Oynanmayan Günlerin Acısını Çıkartıyorlar

 

Koronavirüs salgını döneminde vakaların giderek artmış olduğu dönemde ise yeniden başlama tarihini bu süreçte birkaç defa revize etmeye karar vermişti.

 

Öncesinde 30 Nisan Perşembe günü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanacaklarına ilişkin yapılan açıklamanın ardından bu tarih 4 gün daha uzatılmıştı.

 

Şimdilerde ise çalışmalarına aksatmadan devam eden Bursa temsilcisi, liglerde kalan maçlarına sıkı bir hazırlık dönemine girdi. Art arda revize edilen tarihlerin acısını çıkartan yeşil beyazlılar, mücadelelerinden galibiyetle ayrılarak Süper Lig’e tekrar yükselmeyi hedefliyor.

Güncel Yazılar