Selçuk Şahin Ziyaret

Bursaspor Ekibi Batuhan Coşkun’u Hastanede Ziyaret Etti

Bursaspor ekibinin futbolcuları, hastanede tedavi gören 13 yaşındaki lösemi hastası Batuhan Coşkun için ziyarette bulundular. Yapılan ziyarete yeşil beyazlı ekibin kaptanı olan Selçuk Şahin de katıldı.

Bursaspor takımının futbolcuları, örnek bir davranışa imza attı. 13 yaşındaki lösemi haftası Batuhan Coşkun için hastanede ziyaret düzenlediler. Tecrübeli kaptan Selçuk Şahin’in de katılmış olduğu hasta ziyareti, yeşil beyazlı kulübün resmi internet sitesinden duyuruldu.

İnternet sitesinde yer alan açıklamaya göre ziyarete katılan futbolcular arasında, Anıl Karaer, Kubilay Kanatsızkuş, Emirhan Aydoğan, Selçuk Şahin yer aldı.

“İnşallah Batuhan şampiyonluk maçında yanımızda olacak”

Bursa İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası Batuhan Coşkun için ayrıca forma hediyesi de ziyarete renk kattı. Ailesiyle beraber sohbet eden ve küçük çocuk için ziyarette bulunan ekibin kaptanı Selçuk Şahin ise, konuya ilişkin açıklama yaptı. “Kardeşimize biraz da olsa moral verebildiysek ne mutlu bize. Onun mutluluğu ve sağlığına kavuşması her şeyden daha önemli. İnşallah Batuhan şampiyonluk maçında yanımızda olacak” dedi.