Bursaspor

Bursaspor Ekibi Boluspor Maçına Hazırlanmaya Devam Ediyor

TFF 1’inci Lig’de 28’inci hafta müsabakası için Boluspor ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor ekibi, mücadelenin hazırlıklarına devam ediyor. Dün akşam saatlerinde yapılan idmanla devam eden yeşil beyazlı ekip, tecrübeli teknik adam İbrahim Üzülmez gözetiminde hazırlıklarını sürdürdü.

TFF 1’inci Lig’in 28’inci haftasında Boluspor ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor ekibi, oyunun hazırlıklarına son derece yoğun bir tempo ile devam ediyor. Teknik Direktör İbrahim Üzülmez yönetiminde yapılan idman dün akşam saatlerinde gerçekleşti.

Müsabakadan galip ayrılmak isteyen ve ligde daha üstlere çıkmak isteyen Bursa ekibi, Bolu maçının hazırlıklarına ilk olarak koordinasyon ve çabukluk hareketleri ile başladı. Sonrasında ise 5’e 2 pas press oyunu oynayan yeşil beyazlı ekip, idmanın son kısmında ise taktik çalışmalarına ağırlık vermeyi tercih etti.

Her Şey Bir Üst Lig İçin

Bir üst lige tekrar çıkmak isteyen ve TFF 1’inci Lig’in de en iddialı ekiplerinden biri olan yeşil beyazlı kulüp, yapmış olduğu taktik çalışmaları ile müsabakadan galip ayrılan ve puanı hanesine yazdıran taraf olmak için tüm gücüyle çalışıyor.

Bursa ekibi, bugün itibariyle de yapmış olduğu antrenmanlar ile hazırlıklarına devamı sağlayacak.