Bursaspor

Bursaspor Ekibi Günü Çift Antrenmanla Tamamladı

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, Keçiörengücü maçının hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Ligde şampiyonluğun da en  önemli adaylarından biri olan yeşil beyazlı kulüp çift antrenman yaparak hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen zorunlu aranın ardından, TFF 1. Lig mücadeleleri 19 Haziran itibariyle başlayacak. Ligin 29’uncu hafta mücadelesinde ise Bursaspor ekibinin rakibi Keçiörengücü olacak.

Ligin en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Bursaspor Kulübü, deplasman mücadelesinde Keçiörengücü ekibine karşı galip gelmek için ise hazırlıklarını sürdürüyor.

Hedef Süper Lig

Çift antrenman yaparak sıkı bir çalışma temposu içerisinde bulunan yeşil beyazlı kulübün hedefinde ise şampiyon olup Süper Lig’e tekrardan yükselmek var.

Kritik mücadelenin hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam eden Bursaspor ekibi, çift idmanla tamamlanan günün her vaktini değerlendirmenin peşine düştü.

Sabah antrenmanında koordinasyon hareketleri, pas-teknik ve dayanıklılık çalışması yapan Bursa temsilcisi, akşam idmanında ise pas-press çalıştı. Ve çift kale maçın ardından da idmanını tamamladı.

Bursaspor ekibinin, yoğun hazırlık çalışmalarına bugün yapmış olduğu antrenmanla devam ettiği öğrenildi. Öte yandan takımın başında olan tecrübeli Teknik Direktör İbrahim Üzülmez de, sezonun kalan 6 haftalık sürecinde galibiyete odaklı program yapıyor.

Güncel Yazılar