Cüneyt Köz

Bursaspor Ekibinin Savunma Sporcusu Cüneyt Köz Önemli Açıklamalarda Bulundu

Bursaspor ekibinin tecrübe sahibi savunma oyuncusu Cüneyt Köz, takımı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Maçın toplamda 90 dakikaya yayılması gerektiğine dikkat çeken sporcu, hedeflerinden kopmadıklarını ve daha önlerinde 9 maçları olduğuna da dikkat çekti.

Bursaspor ekibinin tecrübeli savunma sporcusu Cüneyt Köz, yeşil beyazlı kulübünün durumu ile ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Bir maçın 90 dakikaya yayılması gerektiğini özellikle belirten futbolcu, hedeflerinden kopmadıklarını ve daha 9 maçın olduğunu belirterek, “Hedefimiz seri yakalayabilmek. Biz bir takım olursak, hep birlikte mücadele edersek üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur” ifadelerini kullandı.

Öz Eleştiri Yapmak Gerekiyor

TFF 1’inci Lig’in iddialı ekiplerinden olan Bursaspor ekibinin 27 yaşındaki önemli savunma sporcusu Cüneyt Köz, idman öncesinde yapmış olduğu açıklamalarla gündeme geldi. Yaşanan son 3 oyunda istenilmeyen sonuçların alındığını belirten sporcu,Her şeye rağmen bunu bir kenara bırakıp özeleştirimizi yapmamız lazım. Sonuçta Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında geriye düştükten sonra top oynamaya başladık. Altay maçı da aynı şekilde, 2-0’dan sonra toparladık. Galip de gelebilirdik ama olmadı” şeklinde konuştu.