Özer Hurmacı

Bursaspor Ekibinin Yıldız Oyuncusu Özer Hurmacı Oldu

TFF 1. Lig ekiplerinin iddialı takımlarından olan Bursaspor, Osmanlıspor ekibi ile karşılaşmış olduğu deplasman mücadelesinde 4-2 galip olarak ayrılmayı başarmıştı. Müsabakanın yıldız ismi ise Özer Hurmacı oldu.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor ve Osmanlıspor mücadelesi, ev sahibi Osmanlı ekibinin 4-2 skorla mağlup olması ile sona erdi. Müsabakanın yıldız ismi ise yeşil beyazlıların yıldızı olan ve beraberliği getiren golü ağlara göndermeyi başaran Özer Hurmacı oldu.

Oyuna özellikle de defansif anlamda katkı sağlamayı başaran başarılı sporcu, futbol severlerin ve yeşil beyazlı taraftarların da gözlerini kamaştırmayı başardı.

Sahanın neredeyse her karışına adım atmayı başarmış olan Hurmacı, en çok da frikik ile elde etmiş olduğu golle adını sahaya altın harflerle yazdırdı.

18 İkili Mücadelede 15 Kez Kazandı

Deplasmandan 4-2 skorla galip olarak ayrılan Bursa ekibinin atmış olduğu gollerde de katkısı bulunan 33 yaşındaki tecrübeli futbolcu, girmiş olduğu 18 ikili mücadelenin de 15 tanesini kazanarak başarısını ve yeteneğini göstermiş oldu.