Bursaspor

Bursaspor Erzurum Yenilgisinin Ardından Altay Maçına Sıkı Hazırlanıyor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibine karşı mücadele veren ve mağlubiyet alarak ayrılan Bursaspor ekibi, Altayspor hazırlıklarına sıkı bir şekilde başladı. Teknik Direktörlüğünü İbrahim Üzülmez’in üstlenmiş olduğu ekip, Altay maçına hazırlıklarını sürdürürken, takımdaki iki eksiğin yerini de doldurmaya çalışıyor. Takımın eksikleri ise ceza sebebiyle Özer ve Tayfur, sakatlık sebebiyle de Burak Kapacak olacak.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibine karşı büyük bir mücadele veren fakat oyundan galip gelmeyi başaramayan Bursaspor ekibi, kendi evinde konuk edeceği Altayspor maçı için hazırlıklarına yoğun bir tempo ile başladı. Erzurum yenilgisinin ardından, gözünü doğrudan galibiyete çeviren ve 3 puanın sahibi olmak isteyen ekip, Altay müsabakası için teknik adam İbrahim Üzülmez yönetiminde antrenmanını sürdürüyor.

Gözler 3 Puanda

Müsabakada forma giyemeyecek 3 oyuncusu bulunan yeşil beyazlılar, antrenmanlarına ısınma hareketleri başlamanın ardından yoğun bir şekilde taktik ve pas çalışmalarına zaman ayırıyor.

Art arda gelen yenilgilerin sonunda artık galibiyet tatmak isteyen yeşil beyazlılar, bu kez ev sahipliği yapmış olduğu için de ayrı bir avantaja sahip olduklarının farkında.

Konuya ilişkin açıklama yapan Üzülmez, 3 puanı çok istediklerini belirtti.