Bursa Adana

Bursaspor Eski Bursaspor’a Karşı

TFF 1’inci Lig’in 22’inci haftasında karşı karşıya gelecek olan Bursaspor ve Adana Demirspor ekiplerinin hazırlıkları sürerken, iki ekip için de profesyonelliğin göstergesi bir durum oluştu. Yeşil beyazlı ekibin eski oyuncularından olan Volkan Şen ve kaleci Muhammed Şengezer, müsabakada eski takımına karşı olarak Adana Demirspor kadrosunda yer alacak. Yeni takımı için eski takımına karşı ter dökecek oyuncular da spor gündemine oturan konu başlıkları arasındaki yerini aldı.

Yarın oynanacak Adana Demirspor müsabakasında, eski takımı olan Bursaspor ekibine karşı oynayacak iki isim var. Biri Volkan Şen, diğeri de kaleci Muhammed Şengezer.

Futbolun En Profesyonel Hali

TFF 1’inci Lig’in 22’inci haftasında karşı karşıya gelecek iki ekipte, kaleci Şengezer Bursa’nın kalesini korurken, şimdi ise Adana ekibine eski takım arkadaşlarının gol atmasına engel olmak için forma terletecek.

Bursaspor’un gündemine oturan durum ise Volkan’ın ikinci kez Bursa’ya karşı oynaması. 2009-2010 sezonunda eski takımıyla şampiyonluk yaşayan ve Bursa’nın yanı sıra pek çok kulüpte forma giyen oyuncu ise, tecrübesinden hiçbir şey kaybetmeden sporunu yapmayı başarıyla sürdürüyor.

Yeşil beyazlı ekipte toplamda 186 maça çıkan ve 30 kez fileleri havalandıran oyuncu, 37 kez de asist yaparak başarısını kanıtlamıştı. Eski kaleci Şengezer ise, eski takımına karşı ilk kez forma terletecek.