BURSASPOR EVİNDE 3 PUAN ARAYACAK

Süper Toto 1. Lig’de 26. Hafta hız kesmeden devam ediyor. Bugün, 14 Mart Pazar günü saat 19.00’da Bursaspor kendi evinde, kendi sahasında Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda ağırlayacak.

Maç için ev sahibi takım Bursaspor tüm hazırlıklarını tamamladı ve maçı kazanmak için sahaya çıkıp 3 puanı almadan da sahadan ayrılmak istemiyor.

BURSASPOR MAÇA HAZIR

Ev sahibi takım Beypiliç Bursaspor ekibi 36 puanla 10. Sırada yer alıyor. Ne çok kötü ne de çok iyi olmayan bu puan ve sıralama ile aslında Süper Toto 1. Lig’de orta bir performans ile bulunan Bursaspor ekibi var olan pozisyonunu korumak ve tabii ki de yükseltmek için çıktığı maçları kazanmanın peşinde koşuyor.

Bugün de 14 Mart Pazar günü ev sahibi olarak sahaya çıkacağı maçı kazanıp 3 puanı kendi hanesine yazdırmak için 90 dakika boyunca sahaya varını yoğunu koyacak. Rakip takım Ankara temsilcisi Ankaraspor ekibi 16. Sırada ve küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya.

O yüzden aslında Bursaspor’un işi bir nebze de olsun daha kolay. Karşı karşıya geleceği rakibi Ankaraspor’un performansı ev sahibi takım Bursaspor kadar yüksek ve istikrarlı değil. Maç için ev sahibi takım tüm hazırlıklarını tamamladı ve maçı kazanmak için elinden geleni yapacak.

Tüm antrenmanlarını son güne hatta son ana kadar yapan Bursaspor ekibi özellikle pas, 5’e 2 top kapmaca, taktik, ısınma ve esneme hareketleri ile hazırlıklarını tamamladı. Beypiliç Bursaspor ekibi maçı kazanmak için sahaya çıkacak ve bu maçtan alacakları galibiyeti taraftarlarına armağan etmek istiyorlar.

Bursaspor maça hazır ve maçı kazanmak için rakibine uygun olarak tüm hazırlıklarını tamamladı saat 19.00’da başlayacak olan maçı yenerek bu haftayı galibiyet ile kapatacak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Toto 1. Lig’de 26. Haftasında Beypiliç Bursaspor ve Ankaraspor takımları karşı karşıya gelecek. Maç için her iki takımda tüm hazırlıklarını yaptı ve maça hazırlar. Bursaspor rakibini ezici ve kesin bir skor ile yenerek 3 puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Maç bugün, 14 Mart Pazar günü saat 19.00’da Bursaspor kendi evinde, kendi sahasında Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak. Maçın hakemi ise Alper Çetin olacak.

Alper Çetin maçın başlama düdüğünü çalacak ve 90 dakikalık heyecanlı karşılaşma başlayacak. Maçı canlı olarak kendi saatinde TRT Spor ve trtspor.com üzerinden izleyebilirsiniz.