BURSASPOR EVİNDE 3 PUAN ARAYACAK

PTT birinci Lig’in 28. haftasında bu akşam, 5 Nisan Pazartesi akşamı saat 19:00’da Bursaspor ekibi kendi evinde, kendi sahasında Altay Spor kulübünü ağlayacak. PTT birinci Lig’in 28. hafta sonu kapanış maçı olarak oynanacak olan bir maçta Bursaspor kendi evinde kesin bir galibiyet arayacak.

BURSASPOR ZORLU RAKİP KARŞISINDA

PTT birinci Lig’in 28. hafta sonu kapanış maçı olarak Bursaspor ekibi kendi evinde kendi sahasında altı ile karşı karşıya gelecek. Rakip takım Altay oldukça dişli ve zorlu bir rakip. Şu an süper toto 1. Lig’de Bursaspor 40 puanla dokuzuncu sırada yer alıyor. Bursaspor bugün sonra rakip Altay karşısında kesin bir galibiyet arayacak ve puanlı 43’e çıkarmak istiyor. Dokuzuncu sırada yer alan Bursaspor ekibi yükselmek ve çıkışını sürdürmek için rakibi Altay karşısında kesin bir galibiyet arayacak.

Ev sahibi takım Bursaspor iki de son iki maçında üç puan ile ayrıldı ve şu an 40 puan da yer alan Bursaspor ekibinin tek hedefi galibiyet. Play-off ihtimalini devam ettirmek isteyen ve bu iddiasını sürdürmek isteyen Bursaspor ekibi bu akşam, 5 Nisan Pazartesi akşamı saat 19:00’da Altay karşısında kesin bir galibiyet arayacak.

Ev sahibi takım Bursaspor ekibi bu maç için tüm hazırlıklarını tamamladı ve milli maç arasını kendisine fırsat bildi. Sonraki balta karşısında kesin bir galibiyet elde etmek isteyen Bursaspor ekibi bu maç için özellikle pas ve taktik üzerine çalışmalarını devam ettirdi.

Bursaspor ekibi bu maçı kazanarak bu sıralar yükselmek puanını arttırmak istiyor. Zorlu bir rakip olsa da Altay karşısındaki performansını 90 dakikanın her saniyesinde ilerletmek isteyen Bursaspor ekibi rakibi karşısında kesin bir galibiyet arayacak. Teknik ekipleriyle beraber Bursaspor öğrenciler bu maça hazırlandılar ve psikolojik olarak da tek hedefin galibiyet olduğunu bilen Bursaspor ekibi maçı kazanarak tamamlamak istiyorlar.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Bursaspor: Ataberk Dadakdeniz, Taha Altıkardeş, Aykut Akgün, İsmail Çokçalış, Furkan Emre Ünver, Tuğbey Akgün, Ozan İsmail Koç, Onur Atasayar, Burak Altıparmak, Burak Kapacak, Batuhan Kör

Altay: Cihan Topaloğlu, Tolga Ünlü, Cebrail Karayel, Berkay Sülüngöz, Murat Akça, Adrien Regattin, Jasmin Scuk, Khaly Thiam, Erhan Çelenk, Leandro Kappel, Marco Paixao

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Toto birinci Lig’in 28. haftasında bu akşam, 5 Nisan Pazartesi akşamı saat 19:00’da Bursaspor ve Altay karşılaşması oynanacak. Karşılaşma Bursaspor’un ev sahipliğinde Bursa Büyükşehir belediye Stadyumu’nda oynanacak. Maçın hakemi Mustafa Kürşad Filiz olacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.