BURSASPOR EVİNDE PUAN ARAYACAK

Süper toto birinci Lig’in 30 uncu haftasında Bursaspor takımı kendi evinde, kendi sahasında bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Sonraki bahçede kazada veya vefasız bir şekilde sağdan ayrılan Bursaspor takımını bandırma spor karşısında galibiyet hasretini dindirmek istiyor.

BURSASPOR’DA HEDEF 43 PUAN

Süper toto birinci ligin 30. haftasında Bursaspor takımı kendi evinde üç puan kazanmak istiyor. Bandırma spor ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor takımı play off iddiasını devam ettirmek için Bursaspor kazanmak istiyor. Son iki maçında mağlup etti ayrılan Bursaspor takımı kendi evinde oynanacak olan karşılaşmayı kazanarak üç puanı elde etmek istiyor. Bursaspor takımı Bu sezon Spor Toto birincilik de oldukça geriye düştü.

Bursaspor takımı evinde oynadığı 14 maçta sadece 22 puan kendi hanesine yazdırdı. Bu 14 maçın yedisini kazanan Bursaspor takımı altı mağlubiyet ve bir beraberlik ile sahadan ayrılmak durumunda kaldım. Süper toto birinci ligin ilk yarısında Bandırmanın ev sahipliğinde oynanan karşılaşmayı 2-1’lik bir skor ile Bursaspor kazanmıştı.

Bursaspor takımını Royal Hastanesi Bandırmaspor maçı için hazırlıklarını tamamladı ve maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Karşılaşmayı yenmek isteyen Bursaspor takımı üç puanı alarak hem pahalı hem de sıralaması da yükseltmek istiyorum bolca üç puanla 43 puana ulaşacak olan Bursaspor takımı diğer rakiplerinin maç kaybetmesi durumunda sıralamasını da yükseltebilecek.

Ev sahibi takım Bursaspor hedefi 90 dakikanın sonunda rakibi Royal Hastanesi Bandırmaspor’u mağlup etmek. Üç puan için sahada tane küçük olan Bursaspor takımını maçın sonuna kadar performansını sergileyecek.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto birinci Lig’in 30. haftasında Bursaspor takımı kendi evinde, kendi sahasında, Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda Royal hastanesi bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma bugün, 15 Nisan Perşembe günü saat 19:00’da başlayacak.

Maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan Bursaspor takımı için hazırlıklarını tamamladı. Maçın hakemlik görevini Bülent Birincioğlu üstlenecek. Bülent Birincioğlu‘nun yardımcılıklarını ise Cem Özbay Cemil Tunç ve Hamit Basık üstlenecek. Karşılaşmayı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.