Bursaspor Faruk Korkmaz İle İmzaları Attı

Bursaspor, bir süredir Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu arıyordu. Yeşil Beyazlı kulüp, gerçekleştirdiği imza töreni ile birlikte Faruk Korkmaz ile anlaştı. Törende Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz da yer aldı. İşte Bursa takımının gündemine dair merak edilen ayrıntılar…

Bursaspor’da Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu olan kişi Faruk Korkmaz oldu. Yeşil Beyazlı kulüp Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde bir araya gelerek görkemli bir imza töreni gerçekleştirdi. Korkmaz, yaptığı açıklamalarda memnuniyetini dile getirdi.

Başkan Ömer Furkan Banaz’dan Açıklamalar

Bursaspor Kulüp Başkanı Ömer Furkan Banaz, törenin ardından açıklamalarda bulundu. Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu olarak Faruk Korkmaz ile anlaştıkları için son derece memnun olduklarını ifade eden Banaz, uzun vadeli olarak çalışmayı düşündüklerini belirtti. Gerçekleşen törende başkanın yanı sıra Bursaspor Sportif Direktör İsmail Ertekin, Mehmet Zahit Yanar ve Selim Yolgeçen de altyapı antrenörleri ile birlikte katıldı.

Yeşil Beyazlı kulüp yöneticileri, Faruk Korkmaz ile gerekli görüşmelerin gerçekleştiğini ve kendisinin son derece başarılı bir sporcu olduğunu ifade etti. Kendilerinin yönetimde olduklarını ve kişilerin önemli olmadıklarını vurgulayan ekip, önemli olanın Bursaspor olduğunu vurguladı. Ekibin hedefinde kişilerden ve olaylardan etkilenen değil kendi kendini her türlü durumda yöneten bir sistem mevcut.

Dünya Çapında Altyapıya Sahibiz

Bursaspor Kulüp Başkanı Ömer Furkan Banaz, sahip oldukları altyapı kalitesinin dünya çapında ünlü olduğunu söyledi. Bununla birlikte her daim bir üst seviyeye kendilerini taşımak istediklerini belirtirken çok çalıştıklarının da altını çizdi. Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu Ömer Faruk Banaz da Yeşil Beyazlı ekibe dahil olmasına dair memnuniyetini belirtti.

Bursa ekibi tarafından gerçekleştirilen törende yönetim kurulu üyelerinden 2. Başkan Sinan Topuk, Sportif Direktör İsmail Ertekin, Selim Yolgeçen ve Mehmet Zahit Yanar yer aldı. Ekibin tamamının memnun olduğu objektiflere yansıdı. Kulübün hedefinde entegrasyonu maksimum seviyeye taşıyarak mevcut başarıyı arttırmak yer alıyor.

Bursaspor Kulüp Başkanı Ömer Furkan Banaz, yaptığı açıklamalarda geçmişin geride kaldığını ve önlerindeki mücadelelere odaklanacaklarını bildirdi. Bununla birlikte kaybettiklerinin değil kazandıklarının ve kazanacak olduklarının önemini vurguladı.