Bursaspor

Bursaspor Genç Kalecisini Süper Lig Ekiplerinden Alanyaspor’a Kiraladı

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezonun başlamasına az bir zaman kala çalışmalarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Edinilen bilgilere göre yeşil beyazlı kulübün Futbol A Takımı’nıda antrenmanlarına çıkan  ve U19 Takımı’nın da file bekçilerinden olan Ahmet Çağrı Güney Süper Lig ekiplerinden olan Alanyaspor Kulübü’ne kiralık olarak gönderildi.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, gelecek sezon için çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Yeşil beyazlı kulüpte gelecek sezon için kadroda takviyelere gidilirken, ayrıca ayrılıklar ve kiralık transferler de yer alıyor.

Edinilen son bilgilere göre ise Bursaspor Kulübü Futbol A Takım ile  Özlüce’de antrenmanlara çıkan ve Bursaspor U19 Takımı’nın file bekçilerinden olan Ahmet Çağrı Güney, Alanyaspor ekibine kiralık olarak gönderildi.

2 Yıllık Anlaşma İmzalandı

Altyapı ekiplerinde olmasına rağmen Süper Lig kulüplerinin dikkatini çeken 17 yaşındaki genç yetenek, Akdeniz ekibi ile 2 yıllık anlaşmaya imza attı.

U17 Milli Takımı’nda da kaleyi koruyan 2003 doğumlu Ahmet Çağrı Güney, transfere ilişkin konuşarak Süper Lig’in yükselen yıldızında olduğu için mutlu olduğunu ekledi.

Öte yandan milli sporcunun Bursaspor Kulübü ile de 2023 Haziran’a kadar sözleşmesi olduğu bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar