Bursaspor

Bursaspor Giresunspor Maçına Sıkı Hazırlanıyor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibi, ligin üçüncü hafta müsabakasında Giresunspor ekibini kendi sahasında konuk edecek.  Önemli iç saha müsabakasının hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlı ekip, bu oyundan da 3 puan elde ederek galibiyet serisi yakalamak istiyor.

TFF 1. Lig’in iddialı ve dinamik ekipleri arasında yer alan Bursaspor, ligin üçüncü hafta mücadelesinde Karadeniz ekibi Giresunspor ile karşı karşıya gelecek. Önceki müsabakasında önemli bir galibiyet elde eden ve 3 puanı hanesine yazdıran yeşil beyazlı ekip, galibiyet sayılarını ise artırmayı hedefliyor.

Ligin üçüncü haftasında Giresunspor ile karşı karşıya gelecek Bursaspor ekibi, çalışmalarını ise tecrübeli Teknik Direktör Mustafa Er gözetiminde sürdürüyor.

Antrenmanında özellikle çabukluk çalışmalarına ağırlık veren yeşil beyazlı takım, ayrıca idmanına akşam saatlerinde de devam ederek günü iki çalışma ile tamamlamış oldu.

Mustafa Er gözetiminde gerçekleştirilen idman, 1 saat 25 dakika boyunca sürerken, çalışmalara ise ısınma hareketleriyle başladı.

Taktik Ağırlıklı Çalıştılar

Sonrasında çabukluk ve pas oyunlarıyla hazırlıklarını sürdüren ekip, son bölümde ise taktik çalışmalarına ağırlık verdi.

Giresunspor mücadelesi hazırlıklarına bugün ki antrenmanla devam eden takım, Karadeniz temsilcisi karşısında galibiyet elde ederek 3 puanı hanesine yazdırmak istiyor.

Güncel Yazılar