Suat Arslanboğa

Bursaspor Giresunspor Maçını Suat Arslanboğa Yönetecek

TFF 1. Lig’de 31’inci hafta mücadelesi için Giresunspor ile Bursaspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Büyük mücadelenin yönetiminde ise hakem Suat Arslanboğa olacak.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor ekibi, Giresunspor ile kozlarını paylaşacak. Büyük mücadelenin yönetiminde yer alacak hakem ise belli oldu. Merkez Hakem Kurulu’nun yayınlamış olduğu hakemlere göre, yeşil beyazlıların oyununda Suat Arslanboğa görev alacak.

Bu akşam saat 20:00’de oynanacak deplasman mücadelesinde, Eskişehir Bölgesi Üst Klasman Hakemi Arslanboğa’nın maçı iyi yöneteceği tahmin ediliyor.

Konuya ilişkin resmi açıklama ise Bursaspor Kulübü’nden geldi. TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren yeşil beyazlılar, deplasman maçı hazırlıklarını ise tamamladı.

Bu akşam saat 20:00’de oynanacak mücadelenin hakemi ise Eskişehir Bölgesi Üst Klasman Hakemi Suat Arslanboğa olacak.

Bu sezonda ilk kez Timsah’ın maçını yönetecek hakemin iyi bir maç yöneteceği düşünülüyor.

Testlerin Tamamı Negatif Sonuçlandı

Konuya ilişkin yapılan açıklamanın yanı sıra ayrıca yeşil beyazlıların Kovid-19 testi sonuçlarının da bilgisi verildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen Kovid-19 teslerinde tüm sporcuların testlerinin negatif çıktığı ifade edildi.

Yapılan açıklamada, teknik heyetin, futbolcuların ve A Takım personelinin Kovid-19 testinden geçtiği öğrenildi. PCR testlerinin de tamamının negatif çıktığı bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı.

Güncel Yazılar