Bursaspor

Bursaspor Hatayspor Deplasmanına Saatleri Saymaya Başladı

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, ligin son mücadelesi için şampiyon Hatayspor ekibi ile kozlarını paylaşacak. Ligde ikincilik şansını devam ettirmek isteyen yeşil beyazlılar, bu mücadeleden ise galibiyetle ayrılmak istiyor.

TFF 1. Lig’de son hafta mücadelesi için Bursaspor ve Hatayspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Ligi şimdiden garantileyen Hatayspor ekibinin ardından ise yeşil beyazlılar ikinci sırada ligi tamamlamak için çabalıyor.

Ligi ilk 2 sırada bitirenin doğrudan Süper Lig’e yükselme şansının olduğu süreçte, Bursa temsilcisi de kritik son oyunun heyecanına da hazırlanıyor.

Kutluhan Bilgiç Maçı Yönetecek

Önceki hafta şampiyonluğunu ilan eden Hatayspor ekibi ile de yarın Bursaspor ekibi, mücadele edecek. Deplasman mücadelesinden 3 puanla dönmek için çabalayan yeşil beyazlılar, oyuna ise artık saatleri sayıyor.

Antakya Atatürk Stadı’nda saat 17:30’da gerçekleşecek mücadelenin hazırlıkları tamamlanırken, oyunda düdük çalacak hakem ise Kutluhan Bilgiç olacak.

Hakemin yardımcılık görevlerini ise Bersan Duman ve Murat Temel gerçekleştirecek. Öte yandan sezonun ilk yarısında Bursa’da oynanan oyun ise 2-1 skorla Bursaspor’un galbibiyeti ile sona ermiştir.

Süper Lig için iddialar yeşil beyazlılarda devam ederken, Hatayspor’un ardından ikinci olarak ligi  bitirmeye çabalayan Bursa ekibi, bu yoldaki hazırlıklarını ise başarıyla tamamladı.

Güncel Yazılar