Bursaspor

Bursaspor İçin Timsahlara Özel Maske

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nün geçmiş yıllardaki yöneticileri arasında yer alan Hakan Dinçtürk ve Osman Dinsever, yeşil beyazlı kulübe bin adet maske hediye etmişti. Öte yandan Bursalı iş insanı Levent Tümer de kulübe 6 bin adet maske hediye ettiğini bildirmişti. Bu sevindirici haberin ardından, dün eski yönetici Hasan Altınsu da, yeşil beyazlı kulübe 11 bin maske hediyesinde bulunduğunu açıkladı.

Timsah Arena’ya getirilen maskeler, Altınsu kardeşler tarafından, ‘Timsahlara’ özel olarak dağıtıldı. Futbolcuların maskeleriyle çekinmiş olduğu fotoğraflar ise Bursa’nın gündemine oturdu.

Yeni tip koronavirüs salgını ile beraber hayatımıza giren maske kavramı, spor kulüplerinde de farklı görüntülere imza attı. Bursa temsilcisi kulübün eski yöneticileri tarafından bağışlanan maskeler ise örnek bir davranışa imza atılmasına ön ayak oldu.

Kulübe binlerce maske bağışlanırken, takımın kaptanı Selçuk Şahin ve arkadaşları da timsahlara özel olan maskeleri ile fotoğraf çekindi.

Antrenmana Sürpriz Ziyaret

Öte yandan Bursaspor’un, Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda gerçekleştirmiş olduğu antrenmanda, son derece önemli ziyaretçiler de yer aldı.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor ekibi ise, ligin 29’uncu haftasında oynayacağı Keçiörengücü maçının hazırlıklarına devam etti. Yoğun bir tempo ile çalışan yeşil beyazlıları ziyarete gelenler arasında ise AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Refik Özden, Mustafa Esgin, Zafer Işık, Ahmet Kılıç da yer aldı.

Güncel Yazılar