Bursaspor

Bursaspor İzin Sonrası İdmana Başladı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de ara verilen ligler için hazırlıklar başladı. TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Bursaspor ekibi de maç hazırlıklarına yüksek tempo ile devam ediyor.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor ekibi, 3 günlük Ramazan Bayramı tatilinin ardından maç hazırlıklarına tekrar başladı. Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir ara sürecine giren spor kulüpleri, bireysel çalışmaların ardından tekrar antrenmanlara başladı.

Ramazan Bayramı tatilinin ardından tekrar hazırlıklara başlayan yeşil beyazlılar, iznin hemen sonrasında Salı akşamı itibariyle idman yaptılar. Tekrar topbaşı yapan ekip Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör İbrahim Üzülmez gözetiminde çalıştı.

Serin Havada İdman Yaptılar

Salı günü akşam antrenmanının sonrasında, sabah antrenmanı ile de hazırlıklarına devam eden Bursaspor ekibi, idmana ısınma ve çabukluk hareketleriyle başladı.

Teknik adam İbrahim Üzülmez yönetiminde ısınma ve çabuk hareketleri yapan yeşil beyazlılar, sonrasında tempolu koşu ile hazırlıklarına devam ettiler.

Hız kesmeden çalışmalarına devam eden Bursa temsilcisi, tempolu koşunun sonrasında ise hedefe yönelik pas-pres çalışması üzerinde yoğunlaştı. Ve bu çalışma ile de antrenmanını tamamlamış oldu.

Havaların yaz mevsimi başlangıcına göre serin gittiği dönemde verimli bir idman geçiren yeşil beyazlılar, hazırlıklarını sürdürmeye de devam ediyorlar.

Güncel Yazılar