Bursaspor

Bursaspor Kendi Evinde İstanbulspor Müsabakası İçin Hazırlıklarını Sürdürüyor

TFF 1’inci Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için Bursaspor ve İstanbulspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Müsabakanın ev sahipliğini ise yeşil beyazlı kulüp üstlenecek.

TFF 1’inci Lig’in 26’ıncı haftasında Bursaspor ve İstanbulspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Yeşil beyazlı kulübün ev sahipliği yapacağı müsabaka için ise ev sahibi ekip hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

İbrahim Üzülmez Açıklama Yaptı

İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman öncesinde ise yeşil beyazlı kulübün tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, basın mensuplarına yönelik açıklama yaptı. Açıklamasında Ümraniyespor ekibi ile olan mücadelenin de değerlendirmesini yapan teknik adam, ikinci golü bulmak üzere olduklarını fakat 1 puan ile yetinmek durumunda kaldıklarının da altını çizdi. Bu tür maçlarda yakalanan pozisyonun değerlendirilmesine de dikkat çeken Üzülmez, durumun o zaman daha farklı olabileceğini de açıklamasına ekledi.

Bursaspor ve İstanbulspor ekipleri arasında gerçekleşecek maç 7 Mart Cumartesi günü saat 19:00’da Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde oynanacak.

Müsabakada ev sahipliği yapan yeşil beyazlılar ise, İstanbul ekibi karşısında avantaja sahip olacak.