Kenny Kadji

Bursaspor Kenny Kadji Transferine Çok Yakın

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de şampiyon ilan edilmeden tescil edilen basketbol ligleri, spor kulüplerini harekete geçirdi. Transfer sürecine yoğunlaşan yönetimler, yeni sezonda kadrolarını daha iddialı hale getirmek için çalışmalara giriştiler.

Yeni sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren kulüplerden biri de Frutti Extra Bursaspor ekibi oldu. Kadrosunu daha fazla güçlendirmek isteyen yeşil beyazlılar, son transferini de resmen açıkladı.

Frutti Extra Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre 2017-2019 sezonlarında TOFAŞ Basketbol Takımı’nda forma terleten Kenny Kadji ekibe katılmaya hazırlanıyor.

Bursa temsilcilerinden olan TOFAŞ ekibinde forma terleten başarılı sporcu, bu kez Frutti Extra Bursaspor ekibinin formasını giymek için plan yapıyor.

Kamerun asıllı olan Amerikalı basketbolcu ile anlaşmaya çok yakın olan yeşil beyazlı ekip, 32 yaşındaki oyuncu ile kadrosunu daha da güçlendirmek istiyor.

Pivotta Oğuz Savaş’la Olacak

Kenny Kadji ile anlaşmaya çok yakın olan Potanın Timsahları, Oğuz Savaş transferinin ardından bu transferi patlatmayı düşünüyor. Ve kadroda pivot mevkiini ikiliye teslim etmek istiyor.

Bu transferle 5’inci ve son yabancı ismini de kadrosuna dahil etmenin planlarını yapan Bursa ekibi, kadrosunu da böylelikle tamamlamaya yakın konuma gelmiş olacak.

Hareketli hücumu ile dikkatleri çeken yıldız basketbolcu, ayrıca basketbolseverler tarafından savunmadaki blokları ile de tanınıyor. Ve dışarı çıkarak atmış olduğu üçlüklerle de biliniyor.

Güncel Yazılar