Bursaspor

Bursaspor Kulübü Kayserispor İçin Geçmiş Olsun Mesajı Yayınladı

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor, yeni tip koronavirüs teşhisi bulunan Hes Kablo Kayserispor ekibine geçmiş olsun mesajı iletti.

Küresel bir salgın halini alan yeni tip koronavirüs, tüm dünyada etkisini gösterirken, Türkiye’yi de olumsuz etkilemeye başladı. Spor kulüplerinde ise fazla temas sebebiyle art arda gelen Kovid-19 bulgularına dair haberler söz konusu oldu. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, Fenerbahçe, Medipol Başakşehir’in ardından, bir kötü haber de Hes Kablo Kayserispor Kulübü’nden geldi.

Sarı kırmızılı Süper Lig ekibi, bir idari çalışanında yeni tip koronavirüs bulgularının bulunduğuna ilişkin bilgi duyurdu.

Süreçte ise tüm spor kulüpleri birbirlerine yönelik sosyal medya üzerinden destek çağrılarını sürdürürken, bu sürece katılanlardan biri de Hes Kablo Kayserispor ekibi için Bursaspor Kulübü oldu.

Ligler Arası Birlik Zamanı

TFF 1. Lig ekibi olan Bursaspor Kulübü, yeni tip koronavirüs bulgusu bulunan Hes Kablo Kayserispor ekibi için geçmiş olsun mesajı iletti.

Yeşil beyazlı kulüp, yapmış olduğu açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisi konulmuş olan Kayserispor Kulübü idari çalışanı için geçmiş olsun dileklerini ileterek, teşhis konulan kişinin de en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ettiklerini duyurdu.