Bursaspor

Bursaspor Kulübü Yeni Sezon Hazırlıklarına Resmen Başladı

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü, yeni sezon öncesinde ilk topbaşını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirdi..

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü, 2020-2021 sezonu için hazırlıklarına resmen başladı. Transfer sürecinin hala devam ettiği dönemde, yeşil beyazlılar Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde ilk antrenman için bir araya gelerek topbaşı yaptılar. Takımda 11 kişilik bir eksik olduğu bilgisi edinilirken, çalışmaların da Antrenör Musa Öztürk gözetiminde yapıldığı öğrenildi.

Teknik Direktör İrfan Buz’un, Play-Off yenilgisinin ardından Bursaspor Kulübü ile yollarını ayırmasının ardından, Bursa temsilcisi hocasız kaldı. Transfer sürecinde teknik adam arayışında da olan yeşil beyazlı ekip, takımın antrenörü olarak görev yapan Musa Öztürk ile ise çalışmalara başladı.

11 Eksik Vardı

Öztürk yönetimindeki ilk çalışmasını yapan Bursaspor ekibinde ise edinilen bilgilere göre 11 kişilik bir eksik söz konusu oldu.

Yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir başlangıç yapan Timsah’ta izin olan futbolcular arasında Anıl Karaer, Cüneyt Köz, Recep Aydın, Serdar Özkan, Kerem Can Akyüz, Özer Hurmacı gibi isimler de yer aldı.

Öte yandan takımda sakatlığı devam eden Burak Altıparmak ve Onur Atasayar da antrenmanda yer alamadı.

Milli Takımlarda olan Ozan İsmail Koç ile Canberk Yurdakul da yine ilk idmanda yer alamayan arasında idi.

Güncel Yazılar