Fatih Terim

Bursaspor Kulübü’nden Fatih Terim’e Geçmiş Olsun Dilekleri

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor Kulübü, yeni tip koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için geçmiş olsun mesajında bulundu.

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa sürede küresel bir salgın halini alan yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de ciddi ölçüde etkisini göstermeye başladı. Her geçen gün vaka sayısının ve ölümün artmış olduğu ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını etkilediği gibi Galatasaray Spor Kulübü’nü de olumsuz etkiledi.

Sarı kırmızılı kulübün tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim, öksürük şikayeti ile koronavirüs testi yaptırdı ve sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımla, testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Sosyal Medya Üzerinden Mesaj Desteği

Bu haber tüm spor dünyasını derinden üzerken, Bursaspor Kulübü de tecrübeli teknik adama geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Koronavirüse yakalanan teknik adam için geçmiş olsun mesajı yayınlayan yeşil beyazlı kulüp, mesajını ise sosyal medya üzerinden paylaştı. Paylaşmış oldukları mesaj ile Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. TFF 1. Lig kulübü ayrıca en kısa sürede ise sağlığına kavuşması yönünde bulunulan temennilerine mesajında yer verdi.