Bursaspor

Bursaspor Maket Satışının Fiyatını Resmen Duyurdu

Koronavirüs salgınının varlığıyla beraber, dünyada neredeyse hayat farklı bir hal aldı. Pandemi ile gelen bazı farklılıklardan biri ise spor dünyasında kendisini gösterdi.

 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında seyirci olmadan oynanacak olan futbol mücadelelerinde, sporculara sahada destek için maket taraftar tanımlaması ortaya çıktı. Hem kulübüne maddi bakımdan destek olunması hem de sporcunun sahada en azından boş koltukları görmemesi ve taraftarı hatırlaması adına Bursaspor Kulübü’nde de harekete geçildi.

 

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, bir süredir sık sık gündeme gelen karton taraftar maketinin satışına ise resmen başlanıldığının bilgisini verdi.

 

Konuya ilişkin açıklama ise, yeşil beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleşti. Yapılan açıklamada, maket+maske kampanyasına değinildi.

 

Maske + Maket Taraftar 125 TL

 

Büyük Bursaspor taraftarına seslenerek açıklamaya giriş yapan Bursaspor Kulübü, kalan mücadelelerde takımın yanında olmanın da taraftarın elinde olduğuna dikkat çekti. Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenin de istiyoruzsampiyonlugu.bursaspor.org.tr adlı adresin ziyaret edilecek gerçekleşeceği ifade edildi. Ve buraya fotoğraf yükleyerek, formu doldurarak kulübe destek olunacağına dikkat çekildi.

 

Maket karton ve 1 maskenin satış fiyatının ise 100 +25 liradan, toplamda 125 Türk Lirası olduğunun bilgisi verildi. Bursaspor yönetimi, maket ve maska kampanyasında Belediyelere ve Sivil Toplum Kuruluşları’na da toplu satış yapılmak adına temaslarına başlandığını ekledi.

Güncel Yazılar