Bursaspor

Bursaspor Messi İçin Gel Çağrısında Bulundu

Barcelona’da forma giyen ve dünya yıldızlarından biri olan Lionel Messi, kulübünden ayrılacağına ilişkin açıklamayı yaptı. Açıklamanın ardından paylaşımda bulunan Bursaspor Kulübü ise gündem konusu oldu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Son derece sıkı bir çalışma programı ile antrenmanlarını ve transfer hazırlıklarını gerçekleştiren yeşil beyazlı kulüp, son yapmış olduğu paylaşımla ise spor dünyasının gündemine bomba gibi düştü.

Dünyaca ünlü yıldız Lionel Messi’nin Barcelona ile yollarını ayırma kararının ardından paylaşımda bulunan yeşil beyazlı kulüp, esprili bir dille yıldız oyuncuya gel çağrısı yaptı.

Gelirse 10 Numarayı Verebiliriz

Messi’nin takımdan ayrılma isteğini resmen Barcelona yönetimine iletmesinin ardından, sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Bursaspor Kulübü, şu an için 10 numaralı formanın dolu olduğunu belirtti. Fakat formanın sahibi ile görüştüklerini ve Messi gelirse seve seve 10 numarayı vereceğini söylediği ifade edildi.

Bursaspor Kulübü sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda ayrıca, kulübe ilişkin her şeyin, efsane futbolcu Batalla’dan öğrenilebileceğini ekledi. Ve Messi’ye seni bekliyoruz çağrısında bulunuldu.

Bursaspor Kulübü’nün yapmış olduğu esprili paylaşım kısa sürede spor dünyasının gündemine oturan konu başlıklarından biri oldu.

Güncel Yazılar