Musa Araz

Bursaspor Musa Araz İle Yolları Ayırdı

Sezon başında İttifak Holding Konyaspor ekibinden Musa Araz’ı kiralayan Bursaspor ekibi, sporcu ile yollarını ayırma kararı aldı.

Bursaspor, sezon başında İttifak Holding Konyaspor ekibinden, kiralık olarak Mustafa Araz’ı alma kararı vermişti. Fakat sporcu, Bursaspor için beklenen performansı gösteremedi. Bu sebeple de Bursa ekibi, Araz ile yollarını ayırma kararı aldı.

Devre arasının ardından, ikindi sezona başlanmasının ardından, yeşil beyazlı ekiple karşılıklı olarak sözleşmenin feshedilmesiyle ayrılık resmiyete kavuştu.

Konyaspor’dan kiralanan fakat istenilen performansı gösteremeyen futbolcu da, bu kararı onayladı. Özellikle de üst lige yükselmek adına devre arası transfer sürecinde birçok önemli ismi takımına transfer eden Bursa ekibi, bu ara süreçte Musa ile yollarını ayırarak, fazla oyuncularını takımdan çıkartma çalışmalarına girdi.

Toplam 6 Maçta 1 Kez Asist Yapabildi

Futbolcunun ekipte çıkmış olduğu maçlar ise 3 tanesi lig, 3 tanesi kupa olmak üzere toplam 6 olarak kayıtlara geçti. 26 yaşında olan orta saha mevkii oyuncusu, 6 maçlık mücadele sürecinde ise sadece 1 kez asist yapabildi.