Selçuk Şahin

Bursaspor Oyuncusundan Bin Aile İçin Erzak Yardımı Ve Çağrısı

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü’nün kaptanı görevinde olan Selçuk Şahin, futbolcular arası bağışı başlattı.

Çin’de başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılarak küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, spor dünyasında da yankı uyandıran durumlardan biri oldu. Pek çok spor kulübü bu süreçten olumsuz etkilendi ve sporcularında, idari ya da teknik çalışanlarında Kovid-19 bulgusu ile karşı karşıya geldi.

Liglerin de süresiz olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ertelenmiş olduğu süreçte, spor kulüpleri bir yandan da sosyal medya paylaşım sitelerini daha aktif kullanmaya ve oyuncular da bu süreci daha yardımsever ve destek çağrısı içerisinde geçirmeye başladı.

3 İsmi De Yardım İçin Davet Etti

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü’nün tecrübeli oyuncusu ve yeşil beyazlı takımın kaptanlığını da yapan Selçuk Şahin ise, sürece farklı bir yol kazandırdı ve futbolcular arası kampanya başlattığını belirtti.

39 yaşındaki tecrübeli sporcu, sosyal medya hesabı olan Instagram üzerinden açıklama yaptı. Seve seve bin ailenin erzak ihtiyacını karşılayacağını söyleyen sporcu, bu zor günlerden geçerken de birlik beraberliğe ihtiyaç olduğunun duyurusunu yaptı.

Öte yandan 3 futbolcu arkadaşına da çağrıda bulunan Şahin, Volkan Demirel, Serdar Özkan ve Anıl Karaer’i anlamlı yardıma davet etti.