Bursaspor

Bursaspor Savunmasında Ciddi Alarmlar Beliriyor

TFF 1’inci Lig’de 24’üncü haftanın kritik mücadelelerinden birisi de Altayspor ve Bursaspor ekipleri arasında yaşandı. 2-2 skor beraberliği ile sona eren mücadelede, yeşil beyazlı ekip yine gol atılmasına engel olamadı.

TFF 1’inci Lig’in 24’üncü haftasının kritik bir mücadelesi de Altayspor ve Bursaspor ekipleri arasında yaşandı. 2-2 beraber sonuçlanan maç, yeşil beyazlı ekibin savunmasının eksikliğini de bir kez daha gözler önüne serdi.

Son 5 müsabaka boyunca da gol yemeden maçı tamamlayamayan ekipte, savunma adına sinyaller verilmeye başlandı. Kendi evinde oynadığı Altay mücadelesinde 2 golü kendi kalesine yiyen ekibin, savunma alanında ise kendini geliştirmesi şart oldu. Son 5 haftadır ter döktüğü mücadelede, gol yemeden bir maçı bile tamamlayamayan Timsah, karşılaşmalar sonucunda toplamda ise 8 golü kendi ağlarında gördü.

En Son 24 Ocak’ta Kalesinde Gol Görmedi

Son olarak 24 Ocak günü Akhisar ile olan deplasman mücadelesinde kalesinde gol görmemiş olan Bursa ekibi, bundan sonraki süreçte ise Eskişehirspor ve Adana Demirspor ekiplerinden 1, Osmanlıspor, BB Erzurumspor ve Altayspor ekibinden ise 2’şer gol yedi.