BURSASPOR SEZONA EVİNDE 3 PUANLA BAŞLAMAK İSTİYOR 15 AĞUSTOS

Bu sezon için hazırlıkları adım adım tamamlayan yeşil beyazlı Bursaspor sezonun ilk maçını kendi evinde oynayacak. Artık pandemi sonrasında ve aşılanma sonrasında TFF’nin aldığı kararlar doğrultusunda takımlar kendi evlerinde oynayacakları maçlarda taraftarları ile buluşabilecek.

Yeşil beyazlı Bursaspor’da sezonun ilk maçına kendi evinde çıkacağı için bu akşam, 15 Ağustos Pazar akşamı saat 21.45’te Adanaspor maçında taraftarları ile buluşabilecek. Yeşil beyazlı Bursaspor takımı sezonu galibiyetle ve 3 puan ile açmak istiyor. Geçen sezon kendi bünyesinde çok fazla oyuncu yetiştiren yeşil beyazlı Bursaspor takımı bu sezonda da başarılı isimler yetiştirerek oyuncuları ile fark yaratmak istiyor.

Kendi bünyesinde çok fazla başarılı oyuncu yetiştiren yeşil beyazlı Bursaspor bu sezonda da başarılı oyuncuları ile golleri bulmak ve kendi farkını ortaya koymak istiyor. İlk maç Adanaspor ile olacak ve bu maçı kazanmak için elinden geleni yapacak.

BURSASPOR’UN EN YENİ TRASNFERLERİ

Reagy Ofosu, Ozan Sol, Luka Capan, Namiq Alasgarov, Hasan Ayaroğlu, Ufuk Budak, İsmail Yüksek, Massimo Bruno, Erhan Erentürk, Tim Matavz ve Cristobal Jorquera Bursaspor’un en yeni transferleri.

Bu yeni isimler ile yeşil beyazlı Bursaspor sezonda fark yaratmayı hedefliyor. İyi bir dinamik oluşturacak transfer hamleleri yapan yeşil beyazlı Bursaspor bu hamleleri maçlarda da kullanmak için gün sayıyordu ve o gün artık geldi.

Kendi evinde, kendi sahasında, Bitci Timsah Park’ta oynanacak olan Adanaspor maçını kazanmak isteyen yeşil beyazlı Bursaspor bu maç için tüm hazırlıklarını tamamladı. Yaz dönemi boyunca farklı farklı çalışmalar yapan ve oyuncuları ile özel olarak ilgilenen yeşil beyazlı Bursaspor takımı aynı zamanda da hazırlık maçları oynadı.

Ligin en yüksek kapasiteli sahasına sahip olan yeşil beyazlı Bursaspor bu statta taraftarları ile buluştuğu her maçı büyük bir coşku ile oynayıp maçları kazanmak istiyor.

MAÇIN DETAYLARI NELER

Bu akşam yeşil beyazlı Bursaspor kendi evinde, kendi sahasında, Bitci Timsah Park’ta Adanaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç 15 Ağustos Pazar akşamı saat 21.45’te oynanacak. Maçın hakemi Onur Özütoprak olacak.

Maçı canlı olarak TRT Spor ekranlarından izleyebilirsiniz.