Bursaspor

Bursaspor Takımı BB Erzurumspor Maçına Coşkuyla Uğurlandı

Bugün saat 14:00’de Büyükşehir Belediye Erzurumspor mücadelesi için dünden yola çıkan Bursaspor ekibi, yeşil beyazlı taraftarlar coşkuyla uğurlandı.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan tarifeli olarak uçarak Erzurum şehrine gidecek olan Bursaspor ekibi, büyük bir coşku ile yolcu edildi. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden uğurlanan yeşil beyazlı ekibin uğurlanmasında Frutti Extra Bursaspor Basketbol AŞ Başkanı Sezer Sezgin ve Genel Menajer Nedim Yücel de yer aldı. Ayrıca müsabakaya yolcu edenler arasında teknik heyet ve yeşil beyazlı basketbolcu ekip de yer aldı. Hepsinin de başarı dileklerini alarak Erzurum’a doğru hazırlanan ekip için meşaleli ve bol alkışlı bir uğurlama gerçekleşti.

23 Kişilik Dev Kadro

Müsabakaya giden kadroda ise 23 kişi yer aldı. Kadroda yer alan isimler; Çağlar Şahin Akbaba, Emrullah Şalk, Ataberk Dadakdeniz, Anıl Karaer, Mamadou Diarra, Cüneyt Köz, Sedat Dursun, Onur Atasayar, İsmail Çokçalış, Kerem Can Akyüz, Aykut Akgün, Selçuk Şahin, Emirhan Aydoğan, Jani Atanasov, Burak Altıparmak, Recep Aydın, Serdar Gürler, Tayfur Bingöl, Abdou Razack Traore, Ali Akman,Kubilay Kanatsızkuş, Yevhen Seleznov, Batuhan Kör oldu.