İbrahim Üzülmez

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez’den Açıklama Geldi

TFF 1’inci Lig’de 23’üncü hafta mücadelesi olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Bursaspor müsabakası, zirveyi de yakından ilgilendiren bir oyundu. Müsabakanın sonucunda ev sahibine 2-1 yenilen yeşil beyazlı ekibin teknik adamından ise açıklama geldi. İkinci yarıdaki mücadelenin gelecek haftalara yansıması gerektiğine dikkat çeken İbrahim Üzülmez, müsabakanın da değerlendirmesini yaptı.

TFF 1’inci Lig’de 23’üncü hafta heyecanı için Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi ile karşı karşıya gelen Bursaspor ekibi, 2-1 yenilgi ile döndüğü deplasman mücadelesinin ardından değerlendirme yaptı. Konuya ilişkin açıklama ise yeşil beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez’den geldi.

“Biz atamadık rakip attı”

Müsabakayı değerlendiren teknik adam, ligin uzun bir maraton olduğunu ve hedeflere ulaşmak için daha fazla çalışmaları gerektiğinin altını çizerek, Erzurum maçının zor bir müsabaka olduğunu söyledi. “Geçenhaftadaki galibiyetin ardından ilk ayrı verdiğimiz mücadelede çok iyi değildi. İlk yarı rakip bizden daha etkiliydi” ifadelerini de kullanan teknik hoca, ikinci yarı gole kadar rakibin üstünlüğün olduğun ama sonrasında golü bulduklarını ekledi. Sonrasında oluşan pozisyonlara da değinen Üzülmez, “Biz atamadık rakip attı. Rakibimizin ilk yarı daha iştahlıydı” dedi.