Bursaspor

Bursaspor Teknik Direktöründen Gündeme İlişkin Açıklamalar

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Mustafa Er Kubilay Kanatsızkuş ve Sedat Dursun’un durumuna ilişkin açıklama yaptı. İki oyuncunun da takımdan ayrılacağını belirten teknik adam, Ali Akman’ın durumu ile ilgili de bilgi verdi. Ali’nin ayrılması taraftarı olmadığını belirten hoca, yeni vitrine çıktığını ve şu an için gerçek değerini bulmayacağını söyledi.

Bursaspor ekibinin Teknik Direktörü Mustafa Er, Ali Akman’ın bir sene daha kalması gerektiğini ve değerine ancak bu şekilde yaklaşabileceğini ifade etti. Çok farklı özellikleri olduğunu ve özgüvenli olduğunu belirterek, çok da karakterli bir oyuncu olduğuna vurgu yaptı.

Eksikler Zaman İçerisinde Tamamlanacak

Şehrin birlikteliğe de ihtiyacı olduğunu belirten teknik adam, taraftarın basınla bir arada olabilmesinin de en büyük dilekleri olduğunu ifade etti. Bu anlamda eksik kaldıklarını belirten Er, camianın neler beklediğini de oyunculara anlattıklarını ekledi.

Skordan bağımsız bir şekilde taraftarın futbol kültürü olduğunu ve bu kültürü sahaya yansıtk için de ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Ciddi anlamda bir mesafe kat ettiklerini ifade eden Mustafa Er, ciddi eksiklerin olduğunu ve saha içerisinde birlik beraberliğinde sağlanması ile de bu eksiklerin zaman içerisinde kapanacağının altını özellikle çizdi.

Güncel Yazılar